Как оплатить визовый сбор онлайн

Для здійснення оплати онлайн необхідно відвідати офіційний веб-сайт КредоБанку* https://newclient.kredobank.com.ua/visa/ або ПриватБанку** https://privatbank.ua/apps/privat-24

  • Здійснити оплату онлайн через КредоБанк можуть як клієнти банку, так і інші особи, які не являються клієнтами даного банку. На веб-сторінці «Оформлення заявки на оплату сервісного збору Візового Центру» потрібно натиснути на кнопку «Оплатити онлайн».

    Здійснити оплату онлайн через «Приват24» можуть лише клієнти ПриватБанку та лише індивідуальну оплату особисто для себе (виключення становить оплата одним з батьків за неповнолітню дитину (до 18 років).

    Якщо Ви плануєте подавати документи одночасно разом з чоловіком/дружиною та/або з неповнолітніми дітьми (в один день в одному ППВА) і бажаєте здійснити групову (сімейну) оплату (не більше 5 осіб), тоді Вам потрібно звернутись до відділення ПриватБанку і здійснити оплату в касі банку, так як у «Приват24» опція здійснення групової оплати відсутня.

    У додатку «Приват24» у Вашому особистому аккаунті у розділі «Платежі» в полі «Новий платіж» потрібно вказати «VFS» і натиснути кнопку «Пошук».

    Увага! Здійснити оплату онлайн через «Приват24» можуть лише клієнти ПриватБанку і якщо під час подачі документів у ППВА, перевіряючи банківську квитанцію оплати сервісного збору, працівником ППВА буде виявлено, що прізвище та ім’я платника відрізняється від прізвища та імені особи, яка подає документи на візу – документи не будуть прийняті у ППВА і доведеться знову здійснювати оплату сервісного збору та повторно реєструватися до ППВА.

  • Ссылка на источник здесь

 

ДРУГАЯ ПОЛЕЗНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

 

ЗАПОЛНИТЬ АНКЕТУ НА ОФОРМЛЕНИЕ

ПЕРЕЗВОНИТЕ МНЕ